Koszyk
Nie ma towarów
Ulubionych
Lista ulubionych jest pusta

MĄKA PSZENNA (5)

Mąka pszenna do pieczenia podzielona jest na cztery klasy handlowe: wyższy, pierwszy, drugi i pełnoziarnisty. Wysokogatunkowa mąka jest wytwarzana przez stopniowe zmielenie odmian pszenicy miękkiej. Cząsteczki mąki są koloru białego lub kremowego, jednolitej wielkości, bogate w białko i skrobię oraz prawie pozbawione tłuszczów, witamin i minerałów. Ma dobre właściwości wypiekowe i służy do wypieku bułek, wyrobów cukierniczych i kulinarnych, a czasem chleba.

Pokazać wszystkie Schować
Filtr towarów
Cena
Masa netto
Sortować:

Mąka I gatunku jest mniej jednorodna od mąki wysokogatunkowej, trochę ciemniejsza, czasami przewyższa mąkę najwyższego gatunku pod względem właściwości technologicznych, ponieważ jest bogatsza w proteiny klejotwórcze. Ma uniwersalne zastosowanie i służy do wyrobu pieczywa, wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Szeroko stosowana w kuchni.

Mąka II gatunku jest stosunkowo niejednorodna, ma kolor od białego z żółtawym odcieniem do szarawego i brązowawego. Ze względu na swoje właściwości technologiczne nadaje się do wypieku chleba, pierników, pieczywa chrupkiego, czasem ciastek i prostych krakersów.

Mąka pełnoziarnista ma kolor szarawy lub brązowawy i służy do wypieku chleba pszennego i żytnio-pszennego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, ponieważ mąka z Euromill mile zaskoczy nawet najbardziej wymagającą gospodynię!!!

PYSZNYCH WYPIEKÓW z Euromill!!!

 

Pokazać wszystkie Schować
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create